Hakkımızda2020-02-19T11:37:56+00:00
ESB Yazılım Web Tasarım

ESB Yazılım

ESB Yazılım ve Bilişim teknolojileri Ltd. Şti. 2015 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, teknolojiyi ve piyasayı yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuş bir yazılım firmasıdır.

Son teknoloji hazır kurulum ve paket ürünler ile pek çok kullanıcıya hizmet veren firmamız, satış sonrası teknik destek ve ücretsiz versiyon güncelleme hizmetleri ile satın alınan ürünlerin sürekli güncel ve performanslı kalmasını sağlamaktadır.

Özel tasarım hizmetlerimizde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenen projelerin bütçe ve zaman planlamasında istenen noktaya ulaşması en önemli amacımızdır.

ESB yazılım, küçük, orta, büyük, her ölçekten firmalar için ihtiyaç duyulan ürün ve çözümleri sunarak müşterilerinin karlılığını ve rekabet gücünü arttırmayı hedeflemektedir.

  • Teknolojiyi yakından takip ederek güvenli ve kaliteli üretim ve hizmet sunmak
  • Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
  • Paylaşımcı, motivasyonu yüksek, başarı odaklı, dayanışma içinde bir takım olmak ve bunun önemini kavramak
  • Etik değerlere önem veren, dürüstlük, güvenilirlik ve şeffaflık ilkelerini benimsemiş
  • Sürekli öğrenme ve gelişime önem vererek faaliyetlerimizi geliştirmek ve sürdürmek
Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; yenilikçi bakış açımız ve gelişmiş alt yapımız ile müşteri gereksinimlerini göz önüne alan, dünya standartlarında, güvenilir ve verimli yazılımlar üretip yurt içi ve yurt dışında piyasaya sunmak.
Bilişim sektöründe, hizmet ve ürün kalitesiyle Türkiye’de en çok tercih edilen yazılım firması olmak ve uluslararası projelerde ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.