Kolay Kurulum Web Sitesi2020-02-19T11:38:11+00:00
ESB Yazılım Markanı Büyüt Demosu
Canlı Örneği Gör

En Düşük Fiyata En Yüksek Verim

Kolay Site (KOSİ), size sadece bir form doldurarak kendi web sitenizi kurma kolaylığı sunuyor. Web sitenizde olmasını istediğiniz metinleri, görselleri, iletişim bilgilerini gerekli alanlara girmeniz yeterli. Web siteniz telefon ve tabletlerde sorunsuz görüntüleneceği gibi aynı zamanda Google aramalarındada SEO altyapısı sayesinde üst sıralarda yer alacaktır.

Yalnızca 5 Dakika Süren Kurulum

Web sitenizi kurmanız sadece 5 dakikanızı alacaktır. Sizin için hazırlanan panelinizden gerekli bilgileri girerek 5 dakika gibi bir sürede kendi web sitenizi kurmuş olacaksınız. Hazır web sitesi şablonları burada sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

ESB Yazılım Muhasebe Demosu
Canlı Örneği Gör
ESB Yazılım Örneği
Canlı Örneği Gör

Telefon ve Tablet Uyumlu Web Tasarım

Hazır web site paketlerimiz ile kuracağınız web siteniz telefon ve tabletlerde sorunsuz bir görünüme sahip olacaktır. İnternet kullanımının artık mobil cihazlara geçtiği bu günlerde hızlı ve şık web site tasarımınız kaybolmayacaktır.

Sipariş Formu

Aklınızdaki soruları cevaplandırmak ve siparişinizi tamamlamak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

İndirim

900+KDV
  • 299₺+KDV

KOSİ SOP Tek Sayfa Hazır Kurulum Web Sitesi

KOSİ SOP ile web sitenize saniyeler içinde kavuşabilirsiniz!

KOSİ Web, %100 mobil uyumlu ve kullanıcı dostu paneli sayesinde, sadece bir form doldurarak mobil uyumlu web tasarımı oluşturmanızı sağlayan oldukça ekonomik web sitesi teknolojisidir.
Ekonomik web siteniz ile birlikte bütün fonksiyonların kullanımının açık bir dille anlatıldığı detaylı bir kullanım kılavuzu ve uygulamalı olarak ürünün bütün fonksiyonlarının anlatıldığı eğitim videoları bulunmaktadır.

KOSİ SOP ile nelere sahip olacağım?

KOSİ SOP ile herhangi bir kod bilmeden, sadece bir form doldurarak mobil uyumlu web sitenizi kurabilirsiniz.
KOSİ SOP, mobil uyumlu olduğu için sadece bilgisayar değil, hem tablet hem de mobil cihazlar için uygun web tasarımına sahiptir.

KOSİ SOP için özel oluşturulmuş temalardan birini seçerek, isteğinize göre ekonomik web tasarımıza oluşturabilirsiniz.

KOSİ SOP ile ekonomik web siteniz ve mobil uyumlu web tasarımınızın kurulumu, talebiniz açıldığı aynı gün içerisinde tamamlanacaktır.