Kurumsal Hazır Kurulum Web Sitesi2020-02-19T11:38:15+00:00
ESB Yazılım Cormo Film Web Sitesi Canlı Örneği
Canlı Örneği Gör

Kendi Web Siteni Kolayca Kur

Kolay Site (KOSİ), kendi web sitenizi oluşturmanız için yaratılmış bir internet sitesi kurma uygulamasıdır. Dakikalar içerisinde kendi metinlerinizi ve görsellerinizi ekleyerek eşsiz bir web tasarımına sahip bir internet sitesi kurabilirsiniz. SEO uyumlu altyapısı sayesinde arama motorlarında kolay bulunabilecek, mobil uyumlu web tasarımı ile telefon ve tabletlerde sorunsuz çalışacaktır.

Kurumsal Web Sitesine Sahip Ol

Eşsiz web tasarımı için bileşenleri değiştirerek binlerce farklı kombinasyondan oluşan profesyonel web sitesi kurabilirsiniz. Profesyonel web tasarımı ekibimiz ile satın alma aşamasından başlayarak tüm süreçte telefondan destek alabilir veya kolayca web sitenizi kurabilmeniz için tasarlanmış Türkçe panel ile kolayca web sitenizi kurabileceksiniz. Hazır web sitesi şablonları burada sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

ESB Yazılım Yıldız Sıvama Web Sitesi Canlı Örneği
Canlı Örneği Gör
ESB Yazılım Aydoğanlar Söke Web Sitesi Canlı Örneği
Canlı Örneği Gör

En Ucuz Fiyata, En Yüksek Verim

Uygun web sitesi fiyatları sayesinde kendi sitenize kolayca sahip olacaksınız. Kurumsal web sitesine sahip olmak sizi rakiplerinizden farklılaştıracaktır. Hazır web site paketlerimiz ile kuracağınız web siteniz fiyat olarak uygun, telefon ve tabletlerde sorunsuz bir görünüme sahip olacaktır.

Sipariş Formu

Aklınızdaki soruları cevaplandırmak ve siparişinizi tamamlamak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

İndirim

1400+KDV
  • 999₺+KDV

KOSİ Mobil Uyumlu Web Sitesi

KOSİ Mobil Uyumlu WEB Sitesi ile dinamik yapıdaki sitenizi bir günde kurabilirsiniz!

KOSİ Mobil Uyumlu Web Tasarımı, %100 mobil uyumlu ve kullanıcı dostu özel tasarım paneli ile içerik ve sayfa ekleme işlemlerini hızla gerçekleştirip, sürükle bırak şeklinde menü oluşturabileceğiniz, zevkinize ve kurumsal imajınıza uygun renkleri ve farklı web tasarım kombinasyonlarını seçebileceğiniz bir dinamik web sitesi alt yapısıdır.Mobil uyumlu web tasarımına ait hazır kurulum web siteniz ile web sitenize ait bütün fonksiyonların, kullanımının açık bir dille anlatıldığı detaylı bir kullanım kılavuzu ve uygulamalı olarak ürünün bütün fonksiyonlarının anlatıldığı eğitim videoları bulunmaktadır. Ayrıca, teknik ekibimiz mobil uyumlu web siteniz, kurumsal web tasarımınız gibi konularda size her zaman destek vermeye hazırdır.

KOSİ Mobil Uyumlu Web Siteleri ile nelere sahip olacağım?

KOSİ Mobil Uyumlu Web Tasarım siteleri ile herhangi bir kod bilmeden kendi web sitenizi kurabilir ve güncelleyebilirsiniz.
KOSİ Mobil Uyumlu Web Siteleri ile Mobil Uyumlu web tasarımına sahip olursunuz. Bütün web sitesi sayfa bileşenleri mobil uyumlu tasarımlar ile tasarlandığı için cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarda sorunsuz kullanım sağlar.KOSİ Mobil Uyumlu Web Tasarımı ile kullanımı kolay bir yönetim paneline sahip olur ve cep telefonunuzdan bile her türlü güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.KOSİ Mobil Uyumlu Web Tasarımı ile SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumlu bir kurumsal web sitesine ve aynı şekilde kurumsal web tasarımına sahip olursunuz. KOSİ Kurumsal Web Siteleri ile belirleyeceğiniz anahtar kelimelerde sitenizin arama motorları tarafından tanınmasını sağlayacak bir altyapıya sahiptir.KOSİ Mobil Uyumlu Web Siteleri’ nde hazır kurulum web tasarımı ve yönetici web sitesi panel güncellemeleri ücretsizdir. Proje kapsamında birçok hazır web tasarımı mevcuttur. Bu hazır kurulum web sitesi tasarım sayısı her geçen gün güncellenerek, yeni tasarımlar web sitenize ücretsiz olarak eklenmeye devam edecektir.KOSİ Mobil Uyumlu Web Tasarımı ile mobil uyumlu web sitesi kurulumunuz talebiniz açıldığı gün ile aynı gün içerisinde tamamlanacaktır.