Tek Sayfa Hazır Kurulum Web Sitesi2020-02-19T11:38:40+00:00
ESB Yazılım Web Sayfası
Canlı Örneği Gör

Kolay Güncelleme Yapma

Web sitenizi hiçbir problemle karşılaşmadan düzenleyerek istekleriniz doğrultusunda güncellemelerinizi yapabilirsiniz. Paneliniz üzerinden kolayca siteniz üzerinde güncellemelerinizi yaparak sitenizi aktif tutmanın kolaylığını yakalayın. Kolay ve sınırsız güncelleme yapma olanağı ile zamanınızı uğraştıran güncellemeler için değil sitenizi ve kendinizi geliştirmek için etkili ve verimli kullanın.

Türkçe Panel ve Telefon Desteği

Satın alma aşamasından başlayarak tüm süreci Türkçe destek alarak yürütebilirsiniz. Benzerlerine nazaran Kosi Web tamamen yerli bir uygulamadır. Her aramanızda, dilinizden anlayıp size en hızlı hizmeti sunabilecek bir muhatap bulabileceksiniz.

ESB Yazılım Web Sayfası
Canlı Örneği Gör
ESB Yazılım Web Sayfası
Canlı Örneği Gör

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Sade ve şık bir web sayfası işinizi görüyorken binlerce lira harcayarak fazladan masrafa girmenize ne gerek var? KOSİ SOP tam da ihtiyacınız olan web sayfasını en düşük maliyetlerle sunuyor.

Sipariş Formu

Aklınızdaki soruları cevaplandırmak ve siparişinizi tamamlamak için aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır.

İndirim

1000+KDV
  • 499₺+KDV

KOSİ SOP Tek Sayfa Hazır Kurulum Web Sitesi

KOSİ SOP ile web sitenize saniyeler içinde kavuşabilirsiniz!

KOSİ Web, %100 mobil uyumlu ve kullanıcı dostu paneli sayesinde, sadece bir form doldurarak mobil uyumlu web tasarımı oluşturmanızı sağlayan oldukça ekonomik web sitesi teknolojisidir.
Ekonomik web siteniz ile birlikte bütün fonksiyonların kullanımının açık bir dille anlatıldığı detaylı bir kullanım kılavuzu ve uygulamalı olarak ürünün bütün fonksiyonlarının anlatıldığı eğitim videoları bulunmaktadır.

KOSİ SOP ile nelere sahip olacağım?

KOSİ SOP ile herhangi bir kod bilmeden, sadece bir form doldurarak mobil uyumlu web sitenizi kurabilirsiniz.
KOSİ SOP, mobil uyumlu olduğu için sadece bilgisayar değil, hem tablet hem de mobil cihazlar için uygun web tasarımına sahiptir.

KOSİ SOP için özel oluşturulmuş temalardan birini seçerek, isteğinize göre ekonomik web tasarımıza oluşturabilirsiniz.

KOSİ SOP ile ekonomik web siteniz ve mobil uyumlu web tasarımınızın kurulumu, talebiniz açıldığı aynı gün içerisinde tamamlanacaktır.